Per shitje 208,390 €

Residenca Kodra e Diellit, duplex në shitje

Kodra e Diellit, Tirane

  • 176 m2
  • 2 Dhoma gjumi
  • 2 Tualete
  • 1 Kuzhine
  • Kati 2
  • 27/06/2024
Shperndaj
Pershkrimi

Residenca Kodra e Diellit, duplex në shitje

Apartamenti ka një sipërfaqe bruto 176.19 m2, sipërfaqe neto 103.9 m2 dhe sipërfaqe verande 33.51 m2

Kati i I-rë organizohet në ambient ndenjie dhe gatimi, një tualet dhe verandë

Kati i II-të organizohet në dy dhoma gjumi, një tulet dhe ballkon

Rezidenca "Kodra e Diellit" ndodhet larg zhurmave dhe ajrit te ndotur të qytetit.

Apartamenti ka planimetri të rregullt dhe ndriçim optimal në pjesën më të madhe të ditës.

Rezidenca “Kodra e Diellit” është ndër komplekset e banimit më të veçantë në Tiranë, ku familjet gëzojnë komoditetin e jetës së lakmuar rezidenciale.

Aty do të gjeni ajër dhe ujë të pastër, pamje fantastike, qetësi, privatësi, siguri dhe mirëmbajtje 24/7 – duke banuar shumë pranë zonave kryesore dhe pikave me interes në kryeqytet.

Cmimi i shitjes 208390 euro

Llogaritësi i kredisë
%
%
Vite
Muaji Pagesa mujore Principali Interesi Totali i interesit Gjendja e mbetur

Kontaktoni pronarin

Prona te Ngjashme

office-address