Me qera 450 € / ne muaj

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 NE LAPRAKE TOTALISHT I RI❗️

Laprake, prane Siptalit Ushtarak, Tirane

  • 57 m2
  • 1 Dhoma gjumi
  • 1 Tualet
  • 1 Kuzhine
  • Kati 1
  • 26 Shikime
  • 27/06/2024
Shperndaj
Pershkrimi

Apartament me qera 1+1 ne Laprake, prane Spitalit Ushtarak. Apartamenti eshte totalisht i mobiluar edhe investuar dhe pa i baunar me pare. Apartameti do te plotesohet edhe me elektroshtepiake (frigorifer , lavatice , televizor) Cmimi perfshin 15% qe eshte Tatimi mbi Fitim, por edhe kondicionimin ngrohje e ftohje.

Informacion mbi Apartamentin:

•Kati i 1 banim ose 2 teknik
•Sipërfaqe Bruto: 57M2
•Sipërfaqe Neto : 51 M2
•Kubaturë e Rregullt
• Ndricim Natyral me Orjentim Jug-Lindje

Organizimi:

•Korridor shpërndarës
•Sallon i Bollshem
•1 Dhoma Gjumi
•1 Tualet
• Sistem ngrohje ne cdo dhome

Për një vizite në pronë më kontaktoni❗️

Kontaktoni pronarin

Prona te Ngjashme

office-address