Me qera 400 € / ne muaj

JEPET ME QIRA, AMBIENT KOMERCIAL, NE ZONEN E ASTIRIT

Astiri, Tirane

  • 40 m2
  • 1 Tualet
  • 1 Kuzhine
  • Kati 2
  • 27/06/2024
Shperndaj
Pershkrimi

Japim me qira ambient për zyra në zonën e Astirit. Ambienti është i mirë investuar, me fasadë xhami dhe dritë natyrale i përshtatshëm për aktivitete biznesi të ndryshme. Lokacioni e bën perfekt për ushtrimin e aktiviteteve të bizneseve pasi Astiri është një nga zonat me lëvizshmërinë më të lartë në Kryeqytet.

Detaje të tjera
* Siperfaqja: 40 m2
* Kati 2
* Ndërtim i Ri
* Fasadë Xhami
* Open space
* ⁠1 Tualet


Për më shumë informacione ose për të planifikuar një vizitë në pronë na kontaktoni në +355692033500!

Kontaktoni pronarin

office-address