Per shitje 4,000 €

OFROJME PER SHITJE APARTAMENTE TE TIPOLOGJISE 1+1 DHE 2+1, TEK URBAN PEAK RESIDENCE

rruga myslym shyri, Tirane

  • 114 m2
  • 1 Dhoma gjumi
  • 1 Tualet
  • 1 Kuzhine
  • Kati 2
  • 7 Shikime
  • 27/06/2024
Shperndaj
Pershkrimi

Projekti residencial më i ri në Tiranë, Matrix Konstruksion.Me vendndodhjen më strategjike, në rrugën Myslym Shyri kjo rezidencë ofron ambiente për apartament me sistem fasade të ventiluar, xhama termik dhe izolim akustik. Projekti ofron standardet më të larta në ndërtim dhe shërbim dhe dallon per arkitekturen e cila lejon qarkullimin e ajrit, dritë natyrale.Vendndodhjen më të mirë në Tiranë buzë rrugës Myslym Shyri

Apartamennti 1+1 me siperfaqe 114 m2 ndodhet ne katin e 2-te
Apartamenti 2+1 me siperfaqe 160 m2 ndodhet ne katin e 4-te

Godinë e konceptuar me 12 kate, lartësi që vjen duke u shkallëzuar prej katit të katërt. Në aspektin arkitektonik, sfazimi në pjesën veriore dhe lindore të objektit do të mundësojë zhvillimin e tarracave dhe verandave të gjelbëruara.Urban Peak Residence është konceptuar për të qenë një godinë me koeficent shumë të lartë sigurie ndaj tërmeteve.

Per me shume informacion ose per te planifikuar nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin +355692033500!

Llogaritësi i kredisë
%
%
Vite
Muaji Pagesa mujore Principali Interesi Totali i interesit Gjendja e mbetur

Kontaktoni pronarin

Prona te Ngjashme

office-address