Per shitje 103,000 €

APARTAMENT 2+1 PER SHITJE NE PORCELAN

Porcelan, Tirane

  • 70 m2
  • 2 Dhoma gjumi
  • 1 Tualet
  • Kati 1
  • 2 Shikime
  • 27/06/2024
Shperndaj
Pershkrimi

Apartamenti ndodhet ne katin e pare te nje vile kater kateshe ne zonen e Porcelanit, Tirane.
Apartamenti organizohet ne: nje dhome ndenje bashke me ambient gatimi, dy dhoma gjumi, nje tualet dhe nje ballkon.
Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.
Shitet totalisht i mobiluar.

Per me shume informacion ose vizite ne prone, me kontaktoni!

Llogaritësi i kredisë
%
%
Vite
Muaji Pagesa mujore Principali Interesi Totali i interesit Gjendja e mbetur

Kontaktoni pronarin

Prona te Ngjashme

office-address