Me qera 520 € / ne muaj

Jepet me qira apartament 1+1 prane Vilave Amerikane

Rruga e Elbasanit, Tirane

  • 120 m2
  • 1 Dhoma gjumi
  • 1 Tualet
  • 1 Kuzhine
  • Kati 2
  • 18 Shikime
  • 28/06/2024
Shperndaj
Pershkrimi

Apartamenti eshte kati i dyte i nje vile te ndertuar vitet e fundit me rifinitura cilesore.Organizohet ne dy dhoma gjumi nje sallon i bollshem ambjenti gatimit me vete dy tualete, si dhe nje verande 60m2.Apartamenti eshte i mobiluar totalisht, me mobilim te ri dhe modern.Eshte i shtruar me parket dhe sistem qendror kondicionimi. .Zona te ofron te gjitha facilitetet e nevojshme. Qetesia pamja dhe siguria jane vlera e shtuar e ketij apartamenti!

Kontaktoni pronarin

office-address