Per shitje 210,000 €

Globe Rruga e Kavajes, apartament 2+1 në shitje

Globe, Rruga e Kavajes, Tirane

  • 96 m2
  • 2 Dhoma gjumi
  • 2 Tualete
  • 1 Kuzhine
  • Kati 7
  • 1 Shikime
  • 28/06/2024
Shperndaj
Pershkrimi

Globe Rruga e Kavajes, apartament 2+1 në shitje

Apartamenti k një sipërfaqe prej 96 m2 bruto dhe 85 m2 neto

Ndodhet në katin e VII-të të një pallati të ri

Organizohet n një ambient ndenjie dhe gatimi, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe ballkon

Orientimi perëndim

Apartamenti është i rikonstruktuar

Cmimi i shitjes 210000 euro

Llogaritësi i kredisë
%
%
Vite
Muaji Pagesa mujore Principali Interesi Totali i interesit Gjendja e mbetur

Kontaktoni pronarin

Prona te Ngjashme

office-address