Per shitje 172,000 €

Apartament 2+1+2 tek Tirana River Side

Perballe me Delijorgjin, Tirane

  • 114 m2
  • 2 Dhoma gjumi
  • 2 Tualete
  • Kati 4
  • 2 Shikime
  • 01/07/2024
Shperndaj
Pershkrimi

Shesim Apartamenti 2+1+2 Perballe me Delijorgjin.
Parkimi ka siperfaqe totale 114.06m2 nga te cilat 93m2 jane siperfaqe e brendshme.
Apartamenti ndodhet ne katin e shtate tek Residenca Tirana RiverSide.
Eshte i organizuar ne sallon me kend gatimi, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe nje ballkon

Riverside Residences", dizenjuar për rehatinë tuaj! ??

Një kompleks banimi dhe shërbimesh multifunksional me vendndodhje në një nga zonat më të mira të Tiranës, në Rrugën “Javer Malo” dhe zgjatimin e Bulevardit Gjergj Fishta, i strukturuar nga 3 kate nëntokë dhe 10 kate mbi sipërfaqen e tokës.

Kompleksi ka një sipërfaqe trualli prej 30’000 m2, i organizuar në:

- Sipërfaqe e gjelbërt dhe rekreative – 6.280 m²
- Sipërfaqe totale e ndërtimit mbi tokë – 104.756 m²
- Sipërfaqe e ndërtimit nëntoke (Post parkimi) – 44.730
m²/1’155 cope
- Sipërfaqe banimi- 96.933 m2/ 866 Apartamente
- Sipërfaqe shërbime Kati 0 -7.823 m2
- Qendër tregtare – 22.365 m2

"Riverside Residences", aty ku gjëndet shtëpia e ëndrrave të tua, një vend ku ndjeheni të dashur, të vlerësuar dhe të sigurtë. ?

Nëse je i/e interesuar të blesh apartament në këtë super kompleks kontakto tani. ?

Llogaritësi i kredisë
%
%
Vite
Muaji Pagesa mujore Principali Interesi Totali i interesit Gjendja e mbetur

Kontaktoni pronarin

Prona te Ngjashme

office-address