Per shitje 48,000 €

PRANE GJIMNAZIT A.Z.CAJUPI GARSONIERE PER SHITJE!

Shkolla Andon Zako Cajupi, Tirane

  • 29 m2
  • Kati 5
  • 1 Shikime
  • 28/06/2024
Shperndaj
Pershkrimi

Ofrojme garsoniere per shitje shume prane gjimnazit Andon Zako Cajupi, tek Pediatria. Garsonierja ndodhet ne katin e 5 te nje pallati ekzistues dhe ka siperfaqe 29 m2. Organizohet nga nje korridor hyres, ambienti i gatimit se bashku me ate te ndenjes dhe fjetjes, si dhe tualeti. Garsonierja eshte e restauruar totalisht me punime cilesore dhe ka orientim jug-lindje, gje qe ben te jete e ndricuar gjithe diten. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Zona eshte shume e preferuar pasi ndodhet prane institucioneve te rendesishme si: shkollat, kopshtet, spitalet, etj.

Per me shume informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni ne nr.+355692055138!

Llogaritësi i kredisë
%
%
Vite
Muaji Pagesa mujore Principali Interesi Totali i interesit Gjendja e mbetur

Kontaktoni pronarin

office-address