Me qera 350 € / ne muaj

JEPET ME QIRA 1+1 PER ZYRA/BANIM PRANE RRUGES BARDHYL !

Rruga Bardhyl, Tirane

  • 54 m2
  • 1 Dhoma gjumi
  • 1 Tualet
  • Kati 1
  • 14 Shikime
  • 27/06/2024
Shperndaj
Pershkrimi

Jepet me qira apartament 1+1 ne katin e pare te nje pallati ekzistues. Apartamenti ndodhet shume prane rruges Bardhyl dhe eshte e pershtatshme si per apartament ashtu edhe per ambiente te ndryshme biznesi , zyra, etj.
Prona eshte e restauruar koheve te fundit.

Per me shume informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni!

Kontaktoni pronarin

Prona te Ngjashme

office-address