Me qera 450 € / ne muaj

AMBIENT PER ZYRA ME QIRA TEK FARMACIA 10

Farma, Tirane

  • 116 m2
  • 2 Dhoma gjumi
  • 2 Tualete
  • 1 Kuzhine
  • Kati 8
  • 8 Shikime
  • 28/06/2024
Shperndaj
Pershkrimi

Ambienti ndodhet tek Kompleksi Farmacia 10.
Me sip. 116m2.
I pozicionuar ne kati 8 te nje nga godinave te kompleksit.
Organizohet ne 3 ambiente pune, 2 tualete, korridor shperndares dhe ballkon.
Ambienti jepet bosh.
I pershtatshem per tipologji te ndryshme biznesi, zyra, klinika dentare estetike etj..

Kontaktoni pronarin

Prona te Ngjashme

office-address