Me qera 450 € / ne muaj

JAPIM ME QIRA APARTAMENT 1+1 PAS SPITALIT AMERIKAN 2

Spitali QSUT (Nene Tereza), Tirane

  • 66 m2
  • 1 Dhoma gjumi
  • 1 Tualet
  • Kati 1
  • 16 Shikime
  • 08/07/2024
Shperndaj
Pershkrimi

Jepet apartament 1+1 me qira pas spitalit 'Amerikan 2'
Apartamenti ndodhet ne katin e pare te nje vile 3 kateshe, me nje siperfaqe prej 60 m2.
Organizohet nga nje korridor shperndares, sallon i bollshem, kuzhine ,nje dhome gjumi e cila ka dalje ne ballkon dhe nje tualet.

Cilesime te tjera:
-Sistem Chiller
-Sistem kapot (termoizolimi)
-Tualet me dritare
-Post parkim i perfshire

Jepet i mobiluar si ne foto.
Per nje vizite ose me shume informacion na kontaktoni.

Kontaktoni pronarin

Prona te Ngjashme

office-address