Per shitje 98,000 €

APARTAMENT 2+1 NE RR. DRITAN HOXHA!

Rr. Dritan Hoxha, Tirane

  • 64 m2
  • 2 Dhoma gjumi
  • 1 Tualet
  • 1 Kuzhine
  • Kati 10
  • 14 Shikime
  • 28/06/2024
Shperndaj
Pershkrimi

Apartament 2+1 ne Rr. Dritan Hoxha!

Ne zonen e Laprakes, buze Rruges Dritan Hoxha, ofrohet per shitje apartment 2+1.
Apartamenti eshte i vendosur ne katin e 9 te banimit te nje objekti 10-katesh me ashensor. Me siperfaqe neto prej 63 m2, eshte i organizuar ne 1 sallon, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon,

Apartamentet eshte i rinovuar totalisht dhe dorezohet i perfunduar.

Per me shume informacion jeni te lutur te na kontaktoni!

Llogaritësi i kredisë
%
%
Vite
Muaji Pagesa mujore Principali Interesi Totali i interesit Gjendja e mbetur

Kontaktoni pronarin

Prona te Ngjashme

office-address