Me qera 350 € / ne muaj

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 PRANE DREJTORISE SE POLICISE!

drejtoria policise, Durres

  • 80 m2
  • 1 Dhoma gjumi
  • 1 Tualet
  • 1 Kuzhine
  • 17 Shikime
  • 28/06/2024
Shperndaj
Pershkrimi

Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 75m2 dhe ndodhet ne katin e peste te nje pallati te ri me ashensor dhe mirembajtje. Organizohet ne salle ndenje se bashku me kendin e kuzhines, nje dhoma gjumi, nje tualet dhe nje ballkone. Apartamenti eshte i mobiluar me kushte bashkekohore, i pajisur me te gjitha pajisjet elektroshtepiake. Per nje vizite ne prone apo ne prona te ngjashme na kontaktoni.

Kontaktoni pronarin

office-address