Per shitje 115,000 €

SHITET AMBIENT BODRUMI BD1 NE ZONEN E ISH STACIONIT TE TRENIT.

Stacioni I trenit, Tirane

  • 162 m2
  • 1 Shikime
  • 28/06/2024
Shperndaj
Pershkrimi

Ambienti bodrumit ndodhet me shkalle nga jashte, ne nje pallati te ri, i pershtatshem per tu perdorur si magazine, atolie, depo, dyqan etj. Zona ne te cilen ndodhet bodrumi eshte shume e aksesuesheme per cdo lloj tipologjie biznesi qe mund te perdoret, nisur per faktin se ne pozicionin ku ndodhet ka akses ne te gjitha drejtimet. Bodrumi disponon dokumentacion te rregullt hipotekor dhe ka nje cmime per m2 te mire persa i perket trendit te cmimeve qe aktualisht po shiten ne ndertimet e reja ne zone. Per me shume informacion dhe per nje vizite ne prone mund te na kontaktoni ne numrin e telefonit.

Llogaritësi i kredisë
%
%
Vite
Muaji Pagesa mujore Principali Interesi Totali i interesit Gjendja e mbetur

Kontaktoni pronarin

office-address