Me qera 600 € / ne muaj

Rruga Fortuzi, apartament 2+1 me qira

Rruga Fortuzi, Tirane

  • 75 m2
  • 2 Dhoma gjumi
  • 1 Tualet
  • 1 Kuzhine
  • Kati 2
  • 7 Shikime
  • 29/06/2024
Shperndaj
Pershkrimi

Rruga Fortuzi, apartament 2+1 me qira

Apartamenti ka një sipërfaqe prej 75 m2

Ndodhet në katin e II-të pallat pa ashensor

Organizohet në një ambient ndenjie dhe gatimi, dy dhoma gjumi, tualet dhe ballkon

Apartamenti është i mobiluar me orenditë e nevojshme

Zona ofron të gjitha facilitet për një jetesë komode

Disponon post parkimi

Cmimi i qirasë 600 euro/muaj

Kontaktoni pronarin

office-address