Per shitje 296,400 €

SHITET APARTAMENT 2+1 ME PAMJE DETI TE REZIDENCA “ELDA”, VLORE

Uji I Ftohte, Vlore

  • 114 m2
  • 2 Dhoma gjumi
  • 1 Tualet
  • 1 Kuzhine
  • 29/06/2024
Shperndaj
Pershkrimi

✅ Çmimi: 2600 Euro/m2
✅ Vendndodhja: Uje I Ftohte, Vlore
✅ Siperfaqe: 114m2

Zbuloni qetësinë buzë detit në këtë rezidence të shkëlqyer buzë detit. Zhytuni në melodinë ritmike të valëve te detit, ndërsa dritaret panoramike ftojnë kërcimin e ndriçuar nga dielli të reflektimeve të oqeanit. Me standarte moderne dhe një ballkon me pamje nga horizonte të pafundme, kjo rezidencë ndërthur në mënyrë të përsosur hijeshinë bregdetare me komoditetin bashkëkohor. Ju pret arratisja juaj relaksuese! Rezidenca ofron ne ambjentet e saj 3 pishina, Lounge Bar, Rooftop Area, Spa, Sauna, Jacuzzi dhe Fitness. Ndodhet vetem 50m afer plazhit.
Zona në të cilën ndodhen apartamentet është një zonë e zhvilluar e cila ofron të gjitha shërbimet e nevojshme për një jetesë komode. Apartamentet janë të ndricuar me dritë natyrale gjatë gjithë ditës. Punimet janë cilësore, çdo detaj është realizuar me përkushtim dhe profesionalizëm.

Llogaritësi i kredisë
%
%
Vite
Muaji Pagesa mujore Principali Interesi Totali i interesit Gjendja e mbetur

Kontaktoni pronarin

Prona te Ngjashme

office-address