Me qera 6,000 € / ne muaj

Ambjent Komercial 126m2 ne Bllok

Rruga Ismail Qemali, Tirane

  • 126 m2
  • 1 Dhoma gjumi
  • 1 Tualet
  • 29/04/2024
Shperndaj
Pershkrimi

Jepet me qira ambjent komercial 126m2 ne zonen e ish-Bllokut, Rruga Ismail Qemali.
Kati 0, fasade xhami 7.5m , i pershtatshem per cdo biznes ne kerkim te vizibilitetit dhe lokacionit perfekt.
Per me teper información, na kontaktoni!

Kontaktoni pronarin

Prona te Ngjashme

office-address