Me qera 1,400 € / ne muaj

ZYRE PER QIRA MBRAPA KULLAVE BINJAKE!

Rr. Ukraina e Lire, Tirane

  • 160 m2
  • 3 Dhoma gjumi
  • 2 Tualete
  • 1 Kuzhine
  • Kati 6
  • 01/07/2024
Shperndaj
Pershkrimi

Ky objekt zyre ofron një hapësirë të këndshme dhe funksionale në një nga zonat më të njohura të Tiranës, Ish Blloku.
• Sipërfaqe neto: 144 m².
• Sipërfaqe bruto: 160 m².
• Ndodhet në katin e 6-të të një ndërtese 11-katëshe.
• Përfshin 1 dhomë ndenje, 3 dhoma gjumi dhe 2 banjo.
• Ideal për kompani të ndryshme që kërkojnë një vend prestigjioz për zyrat e tyre.
• Për më shumë informacion, ju lutem na kontaktoni!

Kontaktoni pronarin

Prona te Ngjashme

office-address