Me qera 560 € / ne muaj

JAP PER QIRA APARTAMENT DUBLEKS 2+1, ME VERAND RRUGA BILL KLINTON!

Rruga Bill Klinton, Tirane

  • 78 m2
  • 2 Dhoma gjumi
  • 1 Tualet
  • 1 Kuzhine
  • Kati 6
  • 2 Shikime
  • 01/07/2024
Shperndaj
Pershkrimi

Jap me qira apartament dubleks 2+1 ne rrugen Bil Klinton.
Apartamenti pozicionohet ne katin e 6 ne nje pallat me ashensor.
Apartamenti ka investim te mire ku mund te permendim :
-Elektroshtepiake te markave te mira ,kondicionim inverter A++ ne secilen dhome.
-Tv smart i ri 43 ekran.
Organizim i rregullt i hapsirave te brendshme .
Apartamenti ka dalje ne verande me orientim Lindje.
Pamje shume te mire te Tiranes.
Dhoma e dyte me krevat trecereksh, dhe depo.
Per informacione te metejshme lutem me kontaktoni ne numrin tim.

Kontaktoni pronarin

Prona te Ngjashme

office-address