Per shitje 70,000 €

NE SHENGJIN APARTAMENT 1+1 PER SHITJE!

Shengjin, Lezhe

  • 70 m2
  • 1 Dhoma gjumi
  • 1 Tualet
  • 1 Kuzhine
  • Kati 5
  • 3 Shikime
  • 01/07/2024
Shperndaj
Pershkrimi

Ofrojme super apartament 1+1 per shitje ne Shengjin prane vijes bregdetare. Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te ri te mireadministruar, dhe ka siperfaqe 70 m2. Organizohet nga nje korridor qe ben shperndarjen te ambienti i ndenjes dhe i gatimit, tek dhoma e gjumit, tualeti dhe 2 ballkonet te cilat kane pamje te lire. Apartamenti eshte ne fazen ne te cilen ju mund t'i beni punimet e brendshme, ta arredoni apo mobiloni sipas deshires suaj. Disponon gjithashtu dokumentacion te rregullt hipotekor. Eshte nje mundesi shume e mire investimi pasi Shengjini eshte bere nje destinacion teper i pelqyer si per vendasit ashtu dhe per turistet e huaj.

Per me shume informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni ne nr. +355692055138!

Llogaritësi i kredisë
%
%
Vite
Muaji Pagesa mujore Principali Interesi Totali i interesit Gjendja e mbetur

Kontaktoni pronarin

Prona te Ngjashme

office-address