Per shitje 199,500 €

Shitet apartament 2+1 tek Ilyonis Residence, Rana e Hedhun !

Ilyonis Residence, Rana e Hedhun , Shëngjin, Lezhe

  • 105 m2
  • 1 Dhoma gjumi
  • 1 Kuzhine
  • Kati 7
  • 4 Shikime
  • 08/07/2024
Shperndaj
Pershkrimi

Në zonën e Ranës së Hedhun, Ilyonis Residence ofron një stil jetese të lartë dhe komoditet të përsosur.
Ky kompleks rezidencial përfshin siguri, dy pishina, zona relaksimi me spa, palestër, si dhe hapësira të dedikuara për qëndrime familjare me parqe për fëmijët dhe plazh privat.
Gjithashtu, kompleksi ofron dyqane, bare dhe restorante në vend, duke krijuar një mjedis të plotë për banorët.

•Apartament 2+1 me sipërfaqe prej 105 m², i pozicionuar për të shijuar pamje të ngjashme. Apartamenti vjen me çertifikatë pronësie .

♦Me një çmim prej 1900€/m², Ilyonis Residence është zgjedhja ideale për ata që kërkojnë luksin dhe rehatinë.
Për më shumë informacion, mos hezitoni të na kontaktoni!

Llogaritësi i kredisë
%
%
Vite
Muaji Pagesa mujore Principali Interesi Totali i interesit Gjendja e mbetur

Kontaktoni pronarin

Prona te Ngjashme

office-address