Me qera 2,400 € / ne muaj

Zyre me qera te Komuna Parisit

Komuna e Parisit, Tirane

  • 330 m2
  • 7 Dhoma gjumi
  • 3 Tualete
  • Kati 2
  • 18 Shikime
  • 01/07/2024
Shperndaj
Pershkrimi

Kjo zyre për qira, e pozicionuar në katin e dytë të një ndërtese shtatëkatëshe në Komunën e Parisit, Tiranë, ofron hapësira të bollshme dhe të përshtatshme për një ambient pune profesional.
• Sipërfaqe e brendshme: 283 m²
• Sipërfaqe totale: 329.8 m²
• Përfshin 7 ambjente te ndare me gips qe mund te kthehen ne 4 zyra te medha dhe 3 tualete.
• Ndodhet në katin e dytë të ndërtesës
• Ideal për zyra korporative ose qendra operative, klinika mjekesore , call center.
• Për më shumë informacion, ju lutem na kontaktoni!

Kontaktoni pronarin

office-address