Per shitje 700,000 €

Zyrë për Shitje në Komunën e Parisit, Tiranë - 700,000€ | 315 m²

Komuna e Parisit, Tirane

  • 315 m2
  • 7 Dhoma gjumi
  • 3 Tualete
  • Kati 2
  • 3 Shikime
  • 01/07/2024
Shperndaj
Pershkrimi

Kjo zyre është një hapësirë ideale për biznese e ndodhur në katin e dytë të një ndërtese shtatë-katëshe në Komunën e Parisit, Tiranë, e ndërtuar në vitin 2002 dhe ofron një sipërfaqe te bollshme me fasade nga rruga kryesore.
• Sipërfaqe e brendshme: 269 m²
• Sipërfaqe totale: 315 m²
• Ndodhet në katin e dytë të ndërtesës
• Ndërtesë me shtatë kate
• Disponon 7 ambjente te ndara me gips dhe 3 tualete
• Është e pajisur me hipotekë
• I përshtatshëm për zyra apo qendra shërbimesh

• Për më shumë informacion, ju lutemi na kontaktoni!

Llogaritësi i kredisë
%
%
Vite
Muaji Pagesa mujore Principali Interesi Totali i interesit Gjendja e mbetur

Kontaktoni pronarin

office-address