Me qera 600 € / ne muaj

Prane Kopshtit zoologjik Japim Me Qira Apartament 1+1!

Kopshti Botanik Zoologjik, Tirane

  • 70 m2
  • 1 Dhoma gjumi
  • 1 Tualet
  • Kati 4
  • 7 Shikime
  • 01/07/2024
Shperndaj
Pershkrimi

Info te prones:
Siperfaqa Neto - 61 m2
Kati 4 banim
Orientim Veri-Lindje

Organizimi:
Sallon ndenie me kuzhine te perbashket dhe dalje ne ballkon
Dhome gjumi
Tualet
Ballkon

Info te tjera:
Vetrata termike, akustike me dopio xham
Ashensor
Parket
Kondicioner

Per me shume informacion mos hezitoni te kontaktoni:

Kontaktoni pronarin

Prona te Ngjashme

office-address