Me qera 1,500 € / ne muaj

JAPIM ME QERA DUPLEX 4+1+3 PLUS 2 POSTE PARKIMI TEK RRUGA E KOSOVAREVE!

Rruga e Kosovareve, Tirane

  • 334 m2
  • 4 Dhoma gjumi
  • 3 Tualete
  • Kati 1
  • 2 Shikime
  • 02/07/2024
Shperndaj
Pershkrimi

Duplexi ndodhet ne pallat 4 katesh ne nga zonat me te frekuentuara te Tiranes Rruga e Kosovareve.
Duplexi ofron siguri maximale pasi eshte i rrethuar me mure ka hyrje te dedikuar ne ndertese
Gjitashtu ka oborr ku mund te perdoret nga te gjithe banoret per shplodhje.

Informacion mbi Dupleksin:

• Kati 1 & 2
• Sipërfaqe Bruto: 334 M2
• Sipërfaqe Neto: 286.6 M2
• Orientim: Jug-Perendim

Organizimi :

Kati 1

• Sallon ndënjie
• Ambient gatimi i vecuar
• 1 Dhome gjumi
• 1 Tualet (me dritare)
• 1 Ballkon qe aksesohet nga dhoma gjumit

Kati 2

• Ambient ndenjie
• 3 Dhoma Gjumi (njera nga dhomat me ballkon)
• 2 Tualet (njeri nga tualetet ne dhomen matrimoniale)
• 1 Ballkon ( dalje nga dhoma matrimoniale)

Gjithashtu disponon 2 Poste Parkimi te përfshirë (Kati -1)
Eshte totalisht i mobiluar me shije dhe elegance .
Ideal për familje të mëdha ose për ata që kërkojnë hapësirë dhe privatësi

Cmimi 1500 Euro Neto

Për më shumë informacion apo vizite ne prone ju lutemi na kontaktoni!

Kontaktoni pronarin

office-address