Me qera 400 € / ne muaj

Qera, Apartament 2+1, Kompleksi Mangalem 21, Alidemi, Tiranë

Mangalem 21, Tirane

  • 73 m2
  • 2 Dhoma gjumi
  • 1 Tualet
  • Kati 4
  • 8 Shikime
  • 02/07/2024
Shperndaj
Pershkrimi

Disponojme Apartament 2+1, per Qera
Apartamenti ndodhet tek Kompleksi Mangalem 21, Alidemi, Tiranë

Informacion mbi apartamentin:
• Kati 4
• Sipërfaqe neto 68.7 m²
• Sipërfaqe bruto 73 m²

Apartamenti disponon:
• Ambient ndenjie dhe gatimi
• 2 dhoma gjumi
• 1 tualet
• 1 ballkon

Cilesime te tjera:
• Apartamenti ndodhet ne nje rezidence banimi qe ofron te gjitha fasilitetet
• Zone banimi e qete
• Apartamenti disponon investime cilesore
• Ideal për çifte ose familje të vogla
• Për më shumë informacion, ju lutemi na kontaktoni!

Kontaktoni pronarin

Prona te Ngjashme

office-address