Me qera 250 € / ne muaj

Qira, Apartament, Rruga Petraq Shomo, Korçë.

Lagjia 10, Korce, Korce

  • 50 m2
  • 1 Dhoma gjumi
  • 1 Tualet
  • Kati 3
  • 1 Shikime
  • 02/07/2024
Shperndaj
Pershkrimi

Disponojmë Apartament, për Qira, Rruga Petraq Shomo, Korçë.
Informacion mbi apartamentin:
• Apartamenti është i pozicionuar pranë shkollës Raqi Qirinxhi, Korçë.
• Sipërfaqja (Neto): 42.1M²
• Kati: 3
Organizimi i brendshëm:
• Dhomë dyshe ( Krevat dopio + dy Krevate Teke )
• Kapacitet akomodues për 4 persona.
• 1 Tualet
Cilësime të tjera:
• Plotësisht i investuar dhe i mobiluar.
• I disponueshëm për qira ditore dhe mujore.
• Zonë e preferuar për banim dhe që ofron të gjitha facilitetet.
• Me dokumentacion të rregullt hipotekor.

Për një vizitë në pronë na kontaktoni!

Kontaktoni pronarin

office-address