Me qera 700 € / ne muaj

QIRA, APARTAMENT 1+1, RRUGA BARRIKADAVE

Rruga Barrikadave, Tirane

  • 65 m2
  • 1 Dhoma gjumi
  • 1 Tualet
  • Kati 6
  • 1 Shikime
  • 02/07/2024
Shperndaj
Pershkrimi

Apartamenti është i pozicionuar te Rruga e Barrikadave.Informacion mbi apartamentin:

• Ndërtim i Ri

• Kati 6 Banim

• Ashensor 

• Sipërfaqe: 65 m2

• Orientim: Jug-Perendim
• Dritë natyrale në çdo ambient

• Kubaturë e Rregullt


Organizimi:

• Korridor shpërndarës

• Salloni i ndënjes

• Ambjenti i Gatimit

• 1 Dhome gjumi

• 1 Tualet

• Ballkon


Detaje të tjera:

• i Investuar

• Mobilim Modern

• Kuzhinë Inkaso

• Tualetet Inkaso

• 2 Kondicioner


✅ Apartamenti ndodhet një zonë shumë të preferuar e të aksesueshme. Ideal per familje, të huaj dhe airbnb.

Për një vizite në pronë më kontaktoni❗

Kontaktoni pronarin

Prona te Ngjashme

office-address