Per shitje 350,000 €

KOPSHTI BOTANIK, SHESIM APARTAMENT 3+1 LUKSOZ

Kopshti Botanik, Tirane

  • 140 m2
  • 3 Dhoma gjumi
  • 2 Tualete
  • Kati 1
  • 9 Shikime
  • 21/05/2024
Shperndaj
Pershkrimi

Tek Kopeshti Botanik, prane xhamise, shitet apartament 3+1 me mobilim luksoz. Apartamenti ndodhet ne katin e 1 te nje nga pallateve me te mire ne zone dhe organizohet ne nje sallon ndenje se bashku me ambientin e gatimit me vete, 1 dhome gjumi matrimoniale me tualetin e dedikuar, 2 dhoma femijesh, 2 ballkone dhe nje tualet kryesore.
Vlen per tu theksuar qe te dy tualetet jane me dritare, gjithashtu dhe mobilimi i apartamentit eshte totalisht i ri dhe i paperdorur me pare dhe mbi te gjitha eshte nje mobilim shume cilesor dhe i kushtueshem

Apartamenti eshte i projektuar me arkitekt dhe totalisht i mobiluar i gatshem per tu banuar.

Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni ne numrin e telefonit!

Llogaritësi i kredisë
%
%
Vite
Muaji Pagesa mujore Principali Interesi Totali i interesit Gjendja e mbetur

Kontaktoni pronarin

Prona te Ngjashme

office-address