Per shitje 400,000 €

Shitet apartament 3+1 me oborr tek Long Hill Residence

Qendra Tregtare TEG, Tirane

  • 255 m2
  • 3 Dhoma gjumi
  • 2 Tualete
  • 1 Shikime
  • 03/07/2024
Shperndaj
Pershkrimi

Apartament 3+1+2 ne Long Hill Residence e cila ofron, siguri 24/7, infrastrukture moderne, pishine e perbashket, dhe sherbime te tjera komuniteti. Mjaft e preferuar per banim, kjo rezidence ndodhet prane qendres tregtare "TEG", shkollave nderkombtare si edhe aksese me rruget inter-urbane.

Siperfaqe totale 255 M2
Siperfaqe Apartament 128 m2
Siperfaqe oborri 129 m2
Kati 0

Rezidenca ofron punime me standarte Europiane, shumë cilësore me nje projekt unik.

Per me shume informacion na kontaktoni!

Llogaritësi i kredisë
%
%
Vite
Muaji Pagesa mujore Principali Interesi Totali i interesit Gjendja e mbetur

Kontaktoni pronarin

Prona te Ngjashme

office-address