Per shitje 78,000 €

RESIDENCA MAGNET, SHESIM GARSIONERE!

Kompleksi Kontakt, Tirane

  • 30 m2
  • 1 Dhoma gjumi
  • 1 Tualet
  • Kati 10
  • 26/06/2024
Shperndaj
Pershkrimi

Ne residencen Magnet nje ndertim i vitit 2021 shesim garsionere.
Apartamenti ka nje siperfaqe 30m2 bruto dhe 26.9m2 neto.
Shitet i mobiluar si ne foto mundesi e mire investimi sepse eshte dhene gjithmone me qera 350 euro.
Disponon certifikate pronesie.
Per me teper detaje na kontaktoni!

Llogaritësi i kredisë
%
%
Vite
Muaji Pagesa mujore Principali Interesi Totali i interesit Gjendja e mbetur

Kontaktoni pronarin

Prona te Ngjashme

office-address