Me qera 500 € / ne muaj

JEPET ME QIRA APARTAMENT 3+1 PERBALLE VENUE !

Rruga Sadik Petrela, Tirane

  • 103 m2
  • 3 Dhoma gjumi
  • 1 Tualet
  • Kati 3
  • 4 Shikime
  • 03/07/2024
Shperndaj
Pershkrimi

Jepet me Qira Apartament 3+1 perballe Venue Club ne rrugen ''Sadik Petrela''

Pozicionohet ne katin e 3 te nje Vile 5 kateshe .
Apartamenti ka siperfaqe 103m2 dhe organizohet si me poshte:
-Koridori shperndares
-Salloni bashke me kuzhinen
-3 dhoma gjumi
-1 Tualet
-2 Ballkone
Zona ne te cilen ndodhet i ka te gjitha facilitetet e nevojshme per nje jetese sa me komode,prane ndodhen, Supermarkete,
Farmaci, etj.
Jepet me qira i mobiluar si ne foto .

Per me shume informacion apo nje vizite ne prone ju lutem na kontaktoni!

Kontaktoni pronarin

office-address