Me qera 450 € / ne muaj

Qira, Apartament 2+1, Unaza e Re

Astir prane Kompleksi Fratari, Tirane

  • 59 m2
  • 2 Dhoma gjumi
  • 1 Tualet
  • Kati 1
  • 22 Shikime
  • 04/07/2024
Shperndaj
Pershkrimi

Disponojme apartament 2+1 per qira me vendndodhje tek Unaza e Re, Kompleksi Fratari.

Informacion mbi apartamentin:
• Kati 1
• Sipërfaqe: 59.46 m2
• Kubaturë e Rregullt

Organizimi :
• Sallon ndenje
• Ambient gatimi
• 2 Dhoma Gjumi
• 1 Tualet

Cilësime të tjera:
• Ndertim i ri
• I investuar
• Parket
• Sistem kondicionimi
• Ashensor
• Ne cmim eshte i perfshire tatim mbi burim
• Zone e aksesueshme dhe e preferuar per banim

Për ta vizituar na kontaktoni!

Kontaktoni pronarin

Prona te Ngjashme

office-address