Me qera 700 € / ne muaj

APARTAMENT 2+1 ME QIRA PRANE LION PARK, TIRANE!

Rruga "Faik Konica", Tirane

  • 100 m2
  • 2 Dhoma gjumi
  • 1 Tualet
  • 1 Kuzhine
  • Kati 8
  • 4 Shikime
  • 04/07/2024
Shperndaj
Pershkrimi

Jepet me qira apartament 2+1 i vendosur prane Lion Park.
Apartamenti eshte i organizuar ne:
-Sallon
-Ambient gatimi
-2 Dhoma gjumi
-Tualet
-Ballkon
Apartamenti eshte i vendosur ne katin e 8 te nje ndertimi te ri me ashensor.
Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 100 m2.
E vendosur ne nje prej zonave elitare te Tiranes, prane Lion Park , nje mundesi ideale jetese ku ofrohen te gjitha kushtet per nje jetese komode.
I vendosur prane parkut te liqenit te Tiranes.
Me nje qira mujore 700 euro (neto).

Per me shume informacion dhe per nje vizite ne prone mund te kontaktoni!!

Kontaktoni pronarin

Prona te Ngjashme

office-address