Me qera 650 € / ne muaj

Jepet me qera apartament 2+1 ,Komuna e Parisit!

Komuna e Parisit, Tirane

  • 73 m2
  • 2 Dhoma gjumi
  • 1 Tualet
  • Kati 7
  • 3 Shikime
  • 11/06/2024
Shperndaj
Pershkrimi

Apartamenti ofrohet totalisht i mobiluar dhe ne gjendje shume komode.
Ndodhet ne katin e 7 ,ne pallat me ashensor te mireadministruar.
Orientim perfekt me dalje te menjehereshme prane stadiumit Selman Stermasi.
Prane kryqezimit te Komunes se Parisit.

Per vizite ne prone kontaktoni!

Kontaktoni pronarin

Prona te Ngjashme

office-address