Me qera 350 € / ne muaj

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1+2 N E PLEPA!!

Plepa,Plazh, Durres

  • 100 m2
  • 2 Dhoma gjumi
  • 1 Tualet
  • 1 Kuzhine
  • Kati 7
  • 65 Shikime
  • 04/07/2024
Shperndaj
Pershkrimi

Apartamenti pozicionohet ne katin e 7 te nje pallati 9 katesh te paisur me ashensor.
Organizohet nga:
Dhome ndenjeje
Kuzhine
2 Dhoma gjumi
2 Ballkone
Tualet
Zona ku ndodhet ofron aksesin ne autostraden kryesore Tirane-Durres,dhe afersine me detin.
Per me shume informacion ose vizite ne prone na kontaktoni.

Kontaktoni pronarin

office-address