Per shitje 70,000 €

Shiten Dy Apartamente 3+1+2, Shkozet, Durres

Shkozet, Durres, Durres

  • 113 m2
  • 3 Dhoma gjumi
  • 2 Tualete
  • 1 Kuzhine
  • Kati 2
  • 6 Shikime
  • 04/07/2024
Shperndaj
Pershkrimi

Shiten 2 Apartamente 3+1+2 ne Shkozet. Apartamentet jane pjese e nje pallati te ndertuar vitet e fundit shume cilsor, ndodhen ne rrugen kryesore ne zonen me te preferuar te Shkozetit. Apartamentet ndodhen ne katin e 2 dhe te 5. Godina eshte me ashensor dhe adminstrim.

Detaje mbi pronat:
•Siperfaqja bruto: 113m2
•Siperfaqja neto: 100m2
•1 Dhome ndenje+kuzhine
•3 Dhoma gjumi
•2 Tualet
•1 Ballkon
•Kati: 2 dhe 5

Specifikime te tjera:
•Kubature e rregullt
•Ashensor
•Ndertim i ri shume cilsor
•Zone e preferuar per banim
•Me dokumentacion te rregullt hipotekor

Per me teper informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni!

Llogaritësi i kredisë
%
%
Vite
Muaji Pagesa mujore Principali Interesi Totali i interesit Gjendja e mbetur

Kontaktoni pronarin

Prona te Ngjashme

office-address