Per shitje 50,000 €

SHITET APARTAMENT 1+1 NE SHKOZET!

Shkozet, Durres

  • 72 m2
  • 1 Dhoma gjumi
  • 1 Tualet
  • Kati 4
  • 10 Shikime
  • 11/07/2024
Shperndaj
Pershkrimi

Shitet apartament 1+1 ne Shkozet.
Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati 7 kate te administruar dhe me ashensor.
Aktualisht ashensori eshte ne proces riparimesh dhe eshte jashte funksionit.
Apartamenti disponon 66 m2 te brendshme dhe 72 m2 ne total.
Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.
Per me shume informacione ose nje vizite ne prone ju lutem na kontaktoni!

Llogaritësi i kredisë
%
%
Vite
Muaji Pagesa mujore Principali Interesi Totali i interesit Gjendja e mbetur

Kontaktoni pronarin

Prona te Ngjashme

office-address