Me qera 480 € / ne muaj

Don Bosko, apartament 2+1 me qira

don bosko, Tirane

  • 100 m2
  • 2 Dhoma gjumi
  • 1 Tualet
  • 1 Kuzhine
  • Kati 2
  • 7 Shikime
  • 11/01/2020
Shperndaj
Pershkrimi

Don Bosko, apartament 2+1 me qira

Apartamenti ndodhet në katin e dytë të një pallati të ri

Sipërfaqe prej 100 m2.

Organizohet në një dhomë ndenje me kuzhinë të përbashkët, dy dhoma gjumi, një tualet.

Apartamenti eshtë I mobiluar në mënyrë bashkëkohore dhe ka të gjitha elektoshtëpiaket e nevojshme.

Zona që ndodhet apartamenti të ofron shumë facilitete: si shkolla, farmaci, restorante, etj.

Cmimi 480 euro/muaj

Kontaktoni pronarin

Prona te Ngjashme

office-address