Me qera 450 € / ne muaj

Apartament 1+1 me qira pranë “Zogut të Zi”

Zogu i zi, Tirane

  • 60 m2
  • 1 Dhoma gjumi
  • 1 Tualet
  • 1 Kuzhine
  • Kati 4
  • 8 Shikime
  • 30/07/2022
Shperndaj
Pershkrimi

Apartament 1+1 me qira pranë “Zogut të Zi”

Apartamenti ka një sipërfaqe prej 60 m2

Ndodhet në katin e IV-të të një ndërtimi të ri, shumë cilësor

Organizohet në një ambient të përbashkët ndenjie dhe gatimi, një dhomë gjumi, një tualet dhe ballkon.

Apartamenti ndodhet në një zonë shumë të mirë pranë “Zogut të Zi”

Është i sapomobiluar në mënyrë bashkëkohore me të gjitha orenditë e nevojshme

Çmimi 450 euro/muaj

Kontaktoni pronarin

Prona te Ngjashme

office-address