Me qera 400 € / ne muaj

JEPET ME QIRA APARTAMENT 3+1+2 NE FRESK!

Prane Restorant Freskut, Tirane

  • 130 m2
  • 3 Dhoma gjumi
  • 2 Tualete
  • 1 Kuzhine
  • Kati 1
  • 4 Shikime
  • 04/07/2024
Shperndaj
Pershkrimi

Apartamenti eshte i vendosur ne katin e 1-re banim , te nje pallati te ri me ashesor dhe i mireadministruar.
Organizohet ne nje sallon ndenje , sebashku me ambientin e gatimit dhe ngrenjes , 3 dhoma gjumi, 2 tualete njera prej te cilave disponon ajrosje natyrale dhe nje ballkon. Apartamenti jepet totalisht i mobiluar.
Vendodhja e apartamentit ofron fasilitete te shumta per nje jetese normale!
Per me shume informacion apo vizite ne prone jeni te lutur te kontaktoni.

Kontaktoni pronarin

Prona te Ngjashme

office-address