Per shitje 230,000 €

Shesim 2 apartamente 2+1 dhe 1+1 ne rrugen "Myslym Shyri"

Myslym Shyri, Tirane

  • 111 m2
  • 3 Dhoma gjumi
  • 2 Tualete
  • 2 Kuzhine
  • Kati 3
  • 10 Shikime
  • 04/07/2024
Shperndaj
Pershkrimi

Keto apartament ndodhet në një zonë të preferuar të Tiranës, në rrugën Myslym Shyri, në katin e tretë të një ndërtese pesëkatëshe.
Apartamentet ndoshen ne katin e 3te te nje pallati ekzistues
Apartamenti 2+1 eshte 60m2 dhe eshte i dhene 420 euro me qira para 3 viteve
Apartamenti 1+1 eshte 51.4m2 dhe eshte i dhene 428 euro me qira
Secili apartament diponon certifikaten e vet te pronsise

Apartamenti 2+1 organizohet ne:
1 sallon ndenjeje, ambientin e gatimit, 2 dhoma gjumi, 1 korridor shperndares, 1 tualet
Apartamenti 1+1 organizohet ne:
1 sallon ndenje, 1 kushine te vecuar dhe 1 dhome gjumi dhe 1 tualet

Llogaritësi i kredisë
%
%
Vite
Muaji Pagesa mujore Principali Interesi Totali i interesit Gjendja e mbetur

Kontaktoni pronarin

Prona te Ngjashme

office-address