Per shitje 172,000 €

APARTAMENT 2+1+2 PER SHITJE,PRANE LUNGOMARES! (1300 €/m2)

Lungomare, Vlore

  • 132 m2
  • 2 Dhoma gjumi
  • 2 Tualete
  • 1 Kuzhine
  • Kati 2
  • 05/07/2024
Shperndaj
Pershkrimi

Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati 9-katesh me ashensor.Organizohet ne 2 dhoma gjumi,1 sallon me kuzhinen, 2 tualete dhe 2 ballkone.Apartamenti ndodhet ne nje zone te preferuar,prane Lungomares dhe faciliteteve te zones.Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.Per me shume informacion apo shoqerim ne prone jeni te lutur te na kontaktoni!

Llogaritësi i kredisë
%
%
Vite
Muaji Pagesa mujore Principali Interesi Totali i interesit Gjendja e mbetur

Kontaktoni pronarin

Prona te Ngjashme

office-address