Me qera 2,000 € / ne muaj

Jepet me qira Magazine ne autostraden Tirane - Durres.

Vore, Vore

  • 2700 m2
  • 1 Dhoma gjumi
  • 1 Tualet
  • 05/07/2024
Shperndaj
Pershkrimi

Jepet me qira Magazine ne autostraden Tirane - Durres. Ndodhet buze autostrades , kahu Tirane- Durres. Siperfaqia e pergjithshme e truallit 3000 m2, ndersa Magazina ka nje siperfaqe te brendeshme 450 m2, lartesi mbi 5 metra, si edhe oborr me beton perpara dhe mbrapa objektit, si edhe eshte e rrethuar me gardh metalik.Ka hyrje dhe dalje te rregullt me autostraden.E pershtatshme per shume lloj aktivitetesh biznesi. Per detaje si edhe vizite ne prone lutemi te na kontaktoni.

Kontaktoni pronarin

office-address