Me qera 370 € / ne muaj

Jepet me qira apartament 1+1 ne Astir

Astiri, Tirane

  • 60 m2
  • 1 Dhoma gjumi
  • 1 Tualet
  • Kati 3
  • 34 Shikime
  • 05/07/2024
Shperndaj
Pershkrimi

Jepet me qira apartament 1+1 prane bar Oslo, Astir.

Apartamenti ka nje siperfaqe 60m2, ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri me ashensor.
Apartamenti organizohet ne nje sallon sebashku me kuzhinen, nje dhome gjumi, nje tualet dhe ballkon.
Apartamenti sapo eshte rinovuar dhe i pabanuar me pare.

Per me shume informacion na kontaktoni.

Kontaktoni pronarin

Prona te Ngjashme

office-address