Me qera 480 € / ne muaj

Apartament 2+1 per qira ne Don Bosko

Don Bosko, Tirane

  • 62 m2
  • 2 Dhoma gjumi
  • 1 Tualet
  • Kati 10
  • 7 Shikime
  • 05/07/2024
Shperndaj
Pershkrimi

Apartament 2+1 me qera prane shkolles Qazim Turdiu ne zonen Don Bosco ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 10 por jo te fundit te nje pallati me ashensor.
Me nje siperfaqe totale prej 65m² organizohet ne nje sallon me kuzhine, dy dhoma gjumi, nje tualet dhe nje ballkon.
Shtepia jepet me qera e mobiluar.
Ngrohja dhe ftohja sigurohet nga një kondicioner i instaluar në dhomën e ndenjes.
Orientimi eshte jugperendim, duke mundesuar drite natyrale gjate gjithe dites.
Ofron nje pamje te papenguar te qytetit te Tiranes.
Apartamenti eshte pjese e nje pallati buze rruge kryesore qe ofron administrim dhe ashensor.
Zona eshte e aksesueshme dhe lidhet shpejt me zonen e Zogut te Zi, rrugen Albanopolit, Kompleksin Vizion Plus etj.
Parkimi është i disponueshëm për banorët e pallatit.

Per nje vizite ne prone mos hezitoni te me kontaktoni!

Kontaktoni pronarin

Prona te Ngjashme

office-address