Per shitje 75,000 €

SHITET APARTAMENT 50 M LARG DETIT , TEK SHKEMBI KAVAJES !!

Shkembi I Kavajes, Durres

  • 75 m2
  • 1 Dhoma gjumi
  • 1 Tualet
  • 1 Kuzhine
  • Kati 3
  • 6 Shikime
  • 06/07/2024
Shperndaj
Pershkrimi

Apartament 1+1 Per Shitje Tek Tek shkembi kavajes,prane Hotel Dolce vita.
Ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te mireadministruar.
Ka siperfaqe totale 75 m2 dhe siperfaqe neto 65 m2.
Eshte i organizuar ne 1 sallon , 1 dhome ndenje se bashku me kuzhinen,dhoma gjumit dhe 1 tualet.
Apartameni shitet i mobiluar.

Zona ku ndodhet apartamenti eshte shume e preferuar per banim pasi ofron te gjitha facilitetet e nevojshme per nje jetese komode.
Per me shume informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni!

Llogaritësi i kredisë
%
%
Vite
Muaji Pagesa mujore Principali Interesi Totali i interesit Gjendja e mbetur

Kontaktoni pronarin

Prona te Ngjashme

office-address