Me qera 400 € / ne muaj

Jepet me qera dyqan duplex ne Astir

Astir, Tirane

  • 50 m2
  • 3 Shikime
  • 06/07/2024
Shperndaj
Pershkrimi

Jepet me qera dyqan duplex ne Astir

Kati 0
Siperfaqe : 47m2

Ambienti eshte i pershtatshem per biznese te ndryshme

Organizohet ne hapsir open space
Dhe 1 tualet
Ambienti eshte ndar si duplex
Ambienti jepet boshe

Vendodhja : Astir , pran Concept Home Astiri

Preferhoet 1 muaj qera paradhenie dhe 2 muaj garanci

Cmimi : 40.000 lek ne muaj

Kontaktoni pronarin

office-address