Me qera 600 € / ne muaj

Apartament 1+1 për Qira në Vollga, Durrës - 600€ |

Vollga, Durres

  • 75 m2
  • 1 Dhoma gjumi
  • 1 Tualet
  • Kati 1
  • 20 Shikime
  • 06/07/2024
Shperndaj
Pershkrimi

Ky apartament 1+1 ndodhet në zonën e Vollgës në Durrës

• Sipërfaqe neto 65.87 m²
• Sipërfaqe bruto 75.37 m²
• Akses i lehtë në plazh dhe qendrën e qytetit!

• Për më shumë informacion, ju lutem na kontaktoni!
(Apartamenti lirohet ne fund te muajit korrik )

Kontaktoni pronarin

Prona te Ngjashme

office-address